SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Jeep grand cherokee 2007
Çmimi :
€11,000.00
Kategoria :
Postuar :
21 Prill '16
Lloji :
Jeep Grand Cherokee
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
290,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2007
ID e produktit :
111597
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jeep grand cherokee limited ,rks regjistrim deri 01.07.16Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Jeep
Prishtinë
049857575
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »