SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Passat 3C 2006
Çmimi :
€4,500.00
Kategoria :
Postuar :
5 Shkurt '16
Lloji :
Volkswagen Passat
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
254,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2006
ID e produktit :
111605
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Passat 3c 1.9 tdi i ardhur nga zvicrra, ne gjendje shum te mirPosedon: Klim, airbag, abs, esp, xhama elektrik, radio,cdKontakt: 049618366

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Adenis
Skënderaj
049618366
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »