SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes 1.6 benzin. ni vit rigjistruar
Çmimi :
€2,350.00
Kategoria :
Postuar :
26 Janar '16
Lloji :
Mercedes A 160
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
20,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
1998
ID e produktit :
111608
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vetura posedon klim abs hidrolik xhamst elektronik etj kater gomat te dimrit vetura shum ne gjendje te mir pre ma shum kontaktoni nu. 044226930. Vetura me ndrrim e ka ket qmim. 2750 e.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Arsim
Pristina
044226930
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »