SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 4 1.8
Çmimi :
€3,700.00
Kategoria :
Postuar :
11 Mars '16
Lloji :
Volkswagen Golf
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Sport
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
280,000
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
1998
Ekstra :
ABS, Alarm, Rrota Aliazhi, CD Player, Xhama Elektrikë, Radio, Navigacion Satelitor, Airbags, DVD Player
ID e produktit :
111612
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes golf 4 1.8

I ardhur nga zvicra

Numri kontakt: 044880890 (viber, whatsApp)
Informata rreth publikuesit
dzenko
Prizren
37744880890
Bazhdaran [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »