SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Zafira
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Prill '16
Lloji :
Opel Zafira
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
228,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2005
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, Shufra Kulmi
ID e produktit :
111623
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Opel Zafira ne gjendje shume te rregullt, qe personalisht e kam sjell nga gjermanija dhe per shkaqe shendetesore nuk kam mujtur qe te kthehem ne gjermani, per kete e kam len tek vellau,
Makina ka komplet sendet te reja--- jabuqica lagerat. sponat manzhetat d.m.th krejt te reja, AGR vintillin e ri Grijaqat e ri, e shume e shume pjes tjera te reja te gjitha ne gjermani jan te nderruara,
Pra kjo Zafir eshte e preferuar per njerzit Privat Familjar qe nuk ka qka te investoj.
Tel. 044 362 850.
Informata rreth publikuesit
fafa
Prishtinë
044 362 850
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »