SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Sprinter
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
26 Janar '16
Lloji :
Mercedes Sprinter
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
240,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2006
ID e produktit :
111650
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Mercedes sprinter 2006 seri e 2007 220 cdi ne gjendje shum te mir te motorit 240000 km I rujshem I ardhun nga gjermania .

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Urim
Prishtinë
044546827
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »