SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Fave t3
Çmimi :
€3,000.00
Kategoria :
Postuar :
8 Shkurt '16
Lloji :
Volkswagen/VW T3
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
170,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1992
ID e produktit :
111653
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet vetura e tipit fawe t3Vetura eshte ne gjendje te mire e gatshme per vozitje.Te interesuarit munde te thrrasin ne ket numer 044996617.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Hamdi R.
Pristina
044523106
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »