SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Smart Car
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
26 Janar '16
Lloji :
Smart For Two
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
184,000
Motori (kubik) :
600.00
Viti :
2000
ID e produktit :
111662
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Smart Car me dy ulese i doganuar,Rks,ne gjendje te mir,full panoram.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ngadhnim
Therandë
044975704
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »