SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Fiat croma 1.9
Çmimi :
€3,750.00
Kategoria :
Postuar :
12 Shkurt '16
Lloji :
Fiat Croma
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
249,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2008
ID e produktit :
111664
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet fiat croma 1.9 dilez Viti prodhimit 2008. automatik. Ka Navigation ngjendje trregull

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Festim
Shtime
045-473-281
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »