SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A3 +38649905323
Çmimi :
€6,990.00
Kategoria :
Postuar :
12 Korrik '17
Lloji :
Audi
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
198,000
Motori (kubik) :
2000.00
Viti :
2005
ID e produktit :
111671
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Audi A3
2.0 TDI
RKS 1 VIT
Gjendje perfekte.
Te gjitha serviset kaish etj...

CMIMI NUK NEGOCIOHET

+38649905323
Informata rreth publikuesit
Shitesi
Prishtinë
+37744404811
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »