SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Aprila Dorsoduro 750
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
26 Janar '16
Lloji :
Aprilia
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
ID e produktit :
111682
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Aprilia Dorsoduro 750 Shitet Dhe per pjese
jU fALEMINDERIT
NR.0693486492
Informata rreth publikuesit
Ari Bishani
Fier
Fier [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »