SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Citroen jumpy
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
27 Janar '16
Lloji :
Citroen Jumpy
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
137
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2009
ID e produktit :
111683
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes citroen jumpy 1.6 Hdi viti I prodhimit 2009 I posa ardhur prej zvicrre ne gjendje shuum te mir per tre persona veten 137 mij te kalume me liber te servisit etj etj ndrrim I munshum me mercedes c220 ose golf 5

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Raif
Viti
044 472 374
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »