SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
pezho
Çmimi :
€1,200.00
Kategoria :
Postuar :
27 Janar '16
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Furgon
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
25,000
Motori (kubik) :
2500.00
Viti :
1995
Ekstra :
ABS, CD Player, Hidraulik, Radio
ID e produktit :
111695
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes pezho bokser 2.5 dizel viti 1995


boj ndrrim me naj vetur karavan ose me t2 t3 t4 etj
Informata rreth publikuesit
Mentor
Kamenicë
Kamenicë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »