SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf IV 01
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
30 Mars '16
Lloji :
VW GOLF
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
249,999
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2001
ID e produktit :
111711
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Golf 4 tDI me 2tkuqe
Postuar nëpërmjet celularit.
049 233 011
whats up
viber
Informata rreth publikuesit
Asim
Zürich, Switzerland
049481498
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »