SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes Benz 190D
Çmimi :
€2,000.00
Kategoria :
Postuar :
26 Janar '16
Lloji :
Mercedes 190
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
4,444,444
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
1986
Ekstra :
Rrota Aliazhi, Mbyllje Qendrore, Radio
ID e produktit :
111715
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedes Benz 190 D . RKS Rexhistrim 1 vit deri me dhjetor 2016 Ne gjendje te rregullt . Diesel Fabrikisht , gumat e sapo ndrruara Gurtnet poashtu akumllatorin e ri Servisimin komplet tbon, .Dyert centrall , llajsnet e gjana. . Viber: +37744198986
Informata rreth publikuesit
Lirigzon
Neuwied, Germany
Neuwied, Germany [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »