SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Peugeot 206cc
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
26 Janar '16
Lloji :
Peugeot 206
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
175,000
Motori (kubik) :
20.00
Viti :
2002
ID e produktit :
111722
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet peugeot 206cc viti 2002. E ardhur nga zvicra. Vetura eshte me liber te servisit dhe eshte ne gjendje perfekte. Per me shume na kontaktoni 045 305 000

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
shitesi
043910950
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »