SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
FIAT Kroma
Çmimi :
€7,800.00
Kategoria :
Postuar :
27 Janar '16
Lloji :
Fiat Croma
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2009
ID e produktit :
111726
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes Fiat kroma 1.9 Dizel viti 2009 rks rgjistrimi i par ne rks me te gjitha qka duhet ti ket ni vetur esht shum i rujtun

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Muhamet
Klinë
38649604654
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »