SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shkoda
Çmimi :
€13,500.00
Kategoria :
Postuar :
12 Shkurt '16
Lloji :
Skoda Superb
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
180,000
Motori (kubik) :
1900.00
Viti :
2010
ID e produktit :
111744
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Seat heating front, rear, navigation, DVD, phone, automatic parking (car is parking automaticly to the endwise parking cars), electric seats, dual clima, ESP, Abs, everything. 2 keys, rain sensor, parking sensor front and rear.
Full servise history, full history book, accident free
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Bbss
Mitrovicë
049588017
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »