SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 2 TD
Çmimi :
€2,200.00
Kategoria :
Postuar :
27 Janar '16
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
197,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
1991
ID e produktit :
111751
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
PrishtinëShes Golf 2 1.6 turbo diesel 4 dyr Viti i prodhimit qershor 91. Per dokumenta garantoj Perkthimi meniher Vërejtje: fellnet nuk i ka ja kam ngjit 4 gumat e dimrit t'reja i ka.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Cufa
044784940
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »