SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
GOLF 7 R
Çmimi :
€44,999.00
Kategoria :
Postuar :
27 Janar '16
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
20,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2015
ID e produktit :
111760
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes GOLF 7R RKS rexhistrim 1 vit Viti i pridhimit 12.10.2015

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Andi
045612444
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »