SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Astra 1.7 DTI
Çmimi :
€2,500.00
Kategoria :
Postuar :
27 Janar '16
Lloji :
Opel Astra
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
160,000
Motori (kubik) :
1.70
Viti :
2001
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Rregullues Klime, DVD Player
ID e produktit :
111767
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
opel astra i ardhur nga austria vetura gjindet ne prishtin esht pa dogan gjendja e veturees esht shum e mir mund edhe ta vertetoni ju mund t na kontaktoni 044517909 = 044176966 Faleminderit per mirkuptimin tuaj!
Informata rreth publikuesit
Visar
049-882-897
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »