SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Fiat Idea 1.3 multijet 2007
Çmimi :
€4,100.00
Kategoria :
Postuar :
27 Janar '16
Lloji :
Fiat Idea
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
130,000
Motori (kubik) :
1.30
Viti :
2007
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Sensor Parkingu
ID e produktit :
111770
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Fiat Idea 1.3 multijet (Dizell), me te gjitha serviset e kryera me kohe (me liber te servisit), fellne me goma te veres dhe bandasha me goma te dimrit, i vozitur shum pak!
Regjistrim deri ne muajin Maj 2016
Informata rreth publikuesit
ghostrider
Prishtinë
045285060
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »