SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
ML 230
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
22 Shkurt '16
Lloji :
Mercedes ML 230
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
198,000
Motori (kubik) :
2.30
Viti :
2000
ID e produktit :
111774
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet ML 230
Nr:044327215
Viber:049232612
Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Egzon
Pejë
049232612
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »