SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet bmw (M3) 318,i 3.450
Çmimi :
€3,450.00
Kategoria :
Postuar :
20 Shkurt '16
Lloji :
BMW 318
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
226,000
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
1999
ID e produktit :
111822
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Bmw esht ne gjendje te mir seria 2002 ka rigjistrim drita xnon klim gjama elektronik pasqyre elektronik -plin ne dizne- shpenzime te vogla kontakti ne viber +38649147155Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Premtim
+38649147155
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »