SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Peugot 307 -2005-2.0HDI
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
28 Janar '16
Lloji :
Peugeot
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
120,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2005
ID e produktit :
111847
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Peugot 307.HDI.2.0
Vetura permban.
Spoilera Sportiv.
E regjisruar deri me:29.12.2016
Viti i prodhimit.31.12.2004
Air Bag.
Klime.
Audio System:Ekstra.
Fellne:Alumini.Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ardian
045211658
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »