SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet cors 2004
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
20 Mars '16
Lloji :
Opel Corsa
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
110,000
Motori (kubik) :
1.20
Viti :
2004
ID e produktit :
111856
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
cors c 1.2 benzin ne gjendje te rregullt .abs.klim.cd.goma te vers 4 edhe gomat e dimrit 4
+37744706123
Informata rreth publikuesit
Dani
Vienna, Austria
0037744706123
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »