SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ford Transit
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
28 Janar '16
Lloji :
Ford Transit
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
14,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2015
ID e produktit :
111930
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ford Transit 2.2

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Edonis
Klina
045645948
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »