SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 4 Tdi i-kuqe 74kw
Çmimi :
€5,555.00
Kategoria :
Postuar :
4 Shkurt '16
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
235,400
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2003
ID e produktit :
111950
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes golf 4 tdi i-kuqe 1.9 ne ngjedje shum te mir teknike te gjitha serviset e kryera me rregull me goma te reja 2 qelsa regj.09-06-2016
klim (ac) DVD bluetooth Kamer karrikat me nxemje Esp abs...Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
ValDrit
Gjakova
+37744610613 & 049244920
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »