SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mitsubishi
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
28 Janar '16
Lloji :
Mitsubishi Montero
Ngjyra :
Kuqe
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
4X4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
105,000
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
1999
Ekstra :
Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
111958
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Mitsubishin te vitit 1999. Eshte ne gjendje te rregullt me motor 2.5 4x4. Posedon klime, xhamat e zi nga fabrika.
Informata rreth publikuesit
Rifat
Pejë
049353224
Pejë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »