SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes audi a4 2.5 tdi
Çmimi :
€6,300.00
Kategoria :
Postuar :
14 Maj '16
Lloji :
Audi A4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
2,300,000
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
2003
ID e produktit :
111967
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes audi a4 s line 2.5 tdi.vetura gjendet ne gjendje shummm te rregullt i ka te gjitha serviset e kryne.mrena esht krejt lekur.karriket me nxemje Espe.. abes..e shummm sene tjera.baj edhe ndrrim.
Informata rreth publikuesit
Shpetim
Prizren
044 690 060
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »