SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
peugeot speedfight 2
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
28 Janar '16
Lloji :
Peugeot
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
100
Motori (kubik) :
49.00
Viti :
2003
ID e produktit :
111969
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
skuteri eshte ne i rujtur dokomena omolikimin e pagum dogan te pageume ka skuteri ka defek perveq pumpen e ujit ethe asuspugin bej ethe drrim ju mirpresi blersin serioz viber +37744521570

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Enis
Ferizaj
044 521 570
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »