SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet VW PASSAT
Çmimi :
€2,650.00
Kategoria :
Postuar :
28 Janar '16
Lloji :
VW PASSAT
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
230,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1996
ID e produktit :
111978
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes VW Passat . viti 96 . ne gjendje te rregullt . i servisum .RKS edhe 6 muaj. gumat e reja te dimrit . gjithqka ne rregull . Shpenzimet minimale . Nuk osht hipotek .Mundesi ndrrimi Qmimi i negocjushem Tel :044291580

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Luli
Prishtinë
044291580
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »