SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Honda 125 cc
Çmimi :
€700.00
Kategoria :
Postuar :
8 Mars '16
Lloji :
Honda
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
1,000
Motori (kubik) :
125.00
Viti :
1990
ID e produktit :
111979
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet honda 125 cc , ne gjendje shum te rregullt , me dogan dhe te gjitha dokumentet.Postuar nëpërmjet celularit. Tel: 049859031
Informata rreth publikuesit
Ardit
Gjakovë
049 859 031
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »