SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet golf 4
Çmimi :
€3,500.00
Kategoria :
Postuar :
28 Janar '16
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2002
ID e produktit :
111991
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes golf 4 golfi osht 2.0 benxin viti 2002 osht special i punum mete gjitha drita special amortizera special auspuha special nga fillimi motorri fegat barikuda te porshe jan 19 she golfi osht en gjendje 100% tmir shpenzimet ika 8.8 une se kisha hek po pasi qe tash kom ble vetur tjeter 2014 ket po e shes dora e parë en kosov jom une

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
astrit
Prishtinë
044701044
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »