SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Kombi IVEKO-35-10-2.8 Disell Viti 1998
Çmimi :
€2,100.00
Kategoria :
Postuar :
28 Janar '16
Ngjyra :
Bardhë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Furgon
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
183,200
Motori (kubik) :
2800.00
Viti :
1998
ID e produktit :
111994
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes kombi IVEKO-35-10 Disell 2.8 viti 11.12.1998 ne gjendje shum te mir i ardhur nga Zvicrra pa asnje defekt te gjitha serviset e kryera ne Zvicerr kilometrat e garantuara me libra te servisit 183.200----4 gomat e reja te dimirit 16.215 M+S pres blers serioz +37744522103
Informata rreth publikuesit
Qendrim
Podujevë
045583826
Vushtrri [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »