SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Passat variant 2.0 tdi
Çmimi :
€5,990.00
Kategoria :
Postuar :
28 Janar '16
Lloji :
Volkswagen/VW Passat
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
207,204
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2008
ID e produktit :
111998
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes volswagen passat varian 2.0 tdi sportline pasati osht en gjendje shum shum te mir tyfin e bomderi ne vitin 2017 viti i pasatit osht 2008 me 103 kw 140 ps kilometra ika 207.204 te garantuara pasati osht ne stuttgart mrenda jave vjen ne kosov e shes pasi qe kam ble veturen tjeter mercedes E 220 viti 2014 Pasati osht ne gjendje shum shum te mir i lumi aj qe ka fat e mer

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
astrit
Prishtinë
044701044
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »