SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
reno clio 1.5 dci
Çmimi :
€3,000.00
Kategoria :
Postuar :
28 Janar '16
Lloji :
Renault Clio
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
150,000
Motori (kubik) :
1.50
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, CD Player, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Radio, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
112008
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Reno clio dizel 1..5 2003 viti ne gjendje te rregull, ka klim, air bag, abs, servisin e kryer, goma te dimrit shpenzimet 4L 100 km.
Informata rreth publikuesit
Shpetim
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »