SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Fiat punto 1.9 dizell
Çmimi :
€2,200.00
Kategoria :
Postuar :
29 Janar '16
Lloji :
Fiat Punto
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
19,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2001
ID e produktit :
112018
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes veturen fiat punto 1.9 dizell viti 2001Baj edhe ndrrim me golf 3 ose opel corsa

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Flamur
Prizren
049777262
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »