SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes e 320 cdi avantgarde
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
29 Janar '16
Lloji :
Mercedes-Benz C-220CDI
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
238,000
Motori (kubik) :
320.00
Viti :
2003
ID e produktit :
112019
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet mercedesi e klas 320 cdi avantgard air matik shiber karrikat me nxemje gjymse lekur memorje shiber perde elektronike etj....

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Dini
Gjakovë
044318310
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »