SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bmw 320
Çmimi :
€3,500.00
Kategoria :
Postuar :
29 Janar '16
Lloji :
BMW 320
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
220,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
1999
ID e produktit :
112031
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vetura është në gjendje te regullt kompletE pa doganuar

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Kushtrim M
Istog
+37744975477
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »