SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bager (Ngarkues) Wacker Wl 48
Çmimi :
€28,000.00
Kategoria :
Postuar :
31 Janar '16
Lloji :
Volkswagen Caddy
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Viti :
2014
ID e produktit :
112067
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ne gjendje te mir optike dhe teknike i sapo ardhur nga Gjermania.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Drin
Pejë
049494661
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »