SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Peugeot 206 diesel, 2004
Çmimi :
€2,200.00
Kategoria :
Postuar :
29 Janar '16
Lloji :
Peugeot 206
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Sport
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2004
Ekstra :
Radio, Airbags
ID e produktit :
112087
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Peugeot 206 vit prodhimi 2004, motor 1.4 nafte, me sherbime sapo te kryera, ne gjendje shume te mire, marshe manuale, ngyre gri, kondicioner. Çmimi 2200 euro
Realdi 0693488211
Informata rreth publikuesit
Ardit
Tirana, Albania
Tirana, Albania [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »