SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Jeep Cherokee dizel 2004
Çmimi :
€4,500.00
Kategoria :
Postuar :
29 Janar '16
Lloji :
Jeep Cherokee
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
4X4
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
190,000
Motori (kubik) :
2.80
Viti :
2004
Ekstra :
ABS, Alarm, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Radio, Airbags
ID e produktit :
112091
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jeep Liberty Cherokee sport, vit prodhimi 2004, motor 2.8 nafte, 4x4, me sherbime sapo te kryera, ne gjendje shume te mire, marshe automatike, ngyre gri, kondicioner. Çmimi 4500 euro i diskutueshem.
Realdi 0693488211
Informata rreth publikuesit
Ardit
Tirana, Albania
Tirana, Albania [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »