SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
peugeot 607
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
29 Janar '16
Lloji :
Peugeot 607
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
295,000
Motori (kubik) :
2.70
Viti :
2005
ID e produktit :
112108
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ësht n gjendje te mir viber +37744 432 350

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ylli
049 280564
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »