SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi 2.0TDI. Me Dogan
Çmimi :
€7,500.00
Kategoria :
Postuar :
2 Mars '16
Lloji :
Audi A4
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
187,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2005
ID e produktit :
112112
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Klimatronik. Lekur. Tempomat Cd. Fellne. Xhama me rrym. Abs. Esp. 2.0 tdi. E ardhur nga zvicrra me dogan te pagune. 044771777

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Auto Sallon Sara
Ferizaj
044 771 777
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »