SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Opel Astra 1.7 diezel 2003
Çmimi :
€4,600.00
Kategoria :
Postuar :
29 Janar '16
Lloji :
Opel Astra
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.70
Viti :
2003
ID e produktit :
112123
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Posedon Fellme 16coll+ bandash t thjefsht te dimrit, DVD , Muzik , drita xenon , Abs , airbag , regjistrim deri në shtator 2016Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Endrit
Gjilan
+37744872705
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »