SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Passat 3c
Çmimi :
€8,000.00
Kategoria :
Postuar :
11 Maj '16
Lloji :
VW PASSAT
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
20.00
Viti :
2006
ID e produktit :
112125
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
vetura esht ne gjendje shum te mir dhe asht e servisuar me garancion. ka te ndrruar rrypin e bregaznos koplet set me 04 01 2016 me garancion 90.000 Km. ulen me filtera koplet 4 goma te reja me garancion 2 vjeqar dhe rexhistrim deri 05 09 2016 nuk asht i lane. peng apo (hipotek). me kilometra te garantuara pres ofertus seriozPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
bejt
Gjilan
377 44 231 436
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »