SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet nisani 2.0 2008
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
29 Janar '16
Lloji :
Nissan
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
225,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2008
ID e produktit :
112140
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten nisan dizell 2.0 viti 2008 Nisani asht 4x4 i ka dy par fellne 1 vjet regjistrim

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Drilon
Viti
044552307
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »