SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
OPEL ASTRA
Çmimi :
€3,000.00
Kategoria :
Postuar :
29 Janar '16
Lloji :
Opel Astra
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë Gaz
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2001
ID e produktit :
112142
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet ose ndrrim opel astra spord edition viti prodhimit 2001 vetura eshte 1.6 benzin poashtu ka edhe plin shpenzime shum te vogla eshte i ruajtur ka klim fellne me goma te reja te dimrit radio dhe muzik te mir interiori i ruajtur brenda tavani panoram i hapet.dritat lled mrena dhe jasht poashtu ka regjistrim deri tetor 2016 cmimi 3000 nr tel viber +37744839612 ndrrim i mundshem

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
blendi
+37744839 612
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »