SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet mercedes c220 cdi
Çmimi :
€5,000.00
Kategoria :
Postuar :
30 Janar '16
Lloji :
Mercedes C 220
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
389,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2000
ID e produktit :
112154
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes mercedes c220 cdi 2000 seria e fundit e tyre. Makina osht ne gjendje shum te mir teknikisht edhe jasht. Vetura posedon abs esp centrall alarm sistem kunder ngrirjes se naftes gjamat me rrym pasqyret me rrym. Ka fellne alumini 15 me goma te reja te dimrit si dhe ka regjistrim deri me 02.03.2017 per me shum info tel 049215685 ose viber +38649215685

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Feri
049215685
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »